Вакцинација против коронавируса почиње данас, а први ће бити вакцинисани корисници старачких домова у Београду и Новом Саду.
Вакцину ће примити и премијерка Ана Брнабић, министарка Дарија Кисић Тепавчевић, као и епидемиолог Предраг Кон.
Нових 20.000 доза вакцина, које су планиране за здравствене раднике, очекује се врло брзо, најављују у Националном координационом тиму за имунизацију.
