Премијерка Брнабић је истакла да су уведене најдрастичније могуће мере.
„Сада нам остаје да свим старијим грађанима будемо на располагању 24 часа, уз огромне мере опреза – да се не улази у станове, да се оставе намирнице испред“, рекла је Брнабићева.
Она је упозорила да се из иностранства враћа велики број држављана Србије и да многи нису одговорни у вези са прописаним мерама.
