Двадесетогодишњак ухапшен због разбојништва

Припадници Министарства унутрашњих послова у Крагујевцу ухапсили су 20-годишњег А. Ј. из овог града, због постојања основа сумње да je извршио два кривична дела разбојништво.

Постоје основи сумње, да је он 30. јуна и 2. јула ове године, на улици у Крагујевцу, пришао 22-годишњем и 23-годишњем мушкарцу и, уз претњу ножем, отео укупно 3.300 динара.

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити спроведен Основном јавном тужилаштву у Крагујевцу.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *