Фудбалери Радничког изгубили од Металца

Фудбалери Радничког, у 17. колу Прве лиге Србије, изгубили су на стадиону “Чика Дача” од екипе Металца из Горњег Милановца резултатом 1:0.

После два узастопна пораза на старту другог дела сезоне, Раднички је пао на осмо место на табели.

Фудбалери Радничког и Металца пружили су борбену игру у утакмици која је одиграна у лошим временским условима и на наквашеном терену.

Гости су имали теренску иницијативу и углавном су из даљине покушавали да угрозе гол домаћина.

Промене резултата није било све до завршнице меча, тачније 88. минута када је Ђокић постигао победоносни погодак за Металац.

Екипа из Горњег Милановца је овим тријуфом задржала друго место које води у Супер лигу.

Млади тим Радничког вребао је своју прилику против искуснијег противника. У другом полувремену Крагујевчани су имали неколико изгледних акција за гол, али је изостала права завршница.

После два узастопна пораза Раднички је пао на осму позицију на табели. У наредном колу првенства крагујевачки клуб ће играти у Челареву са екипом ЧСК Пиваре.