Шеста победа у низу фудбалера Радничког

Фудбалери Радничког наставили су са добрим играма и победама у Супер лиги.

У 24. Колу првенства, Раднички је савладао у Сурдулици екипу Радника резултатом 1:0 и остао на петом месту које води у европско такмичење.

Успешна серија фудбалера Радничког настављена је у Сурдулици где је крагујевачки клуб стигао до шесте победе у низу, у мечу са последњом екипом Радника.

Домаћин је био ближи вођству у првом полувремену у којем је погодио оквир гола Радничког.

Међутим, како је утакмица одмицала Крагујевчани су контролисали игру и све више нападали.

У 82. минуту Ивеља и Симовић су погодили пречку гола Радника.

Напади Крагујевчана исплатили су се у другом минуту судијске надокнаде времена када је Бевис поготком донео тријумф крагујевачком тиму.

Раднички је први пут славио у Сурдулици и остао не петом месту које води у европско такмичење.

Тренер Феђа Дудић био је на трибинама због искључења у прошлом колу, док је са клупе екипу водио његов помоћник Аднан Јахић.

Прилику да забележи седму победу у низу Раднички ће имати у среду када ће на стадиону „Чика Дача“ дочекати екипу Железничара из Панчева која се налази на претпослењем месту на табели.

One thought on “Шеста победа у низу фудбалера Радничког”