ККК Раднички дочекује „Младост“ из Земуна

У суботу, 4. новембра, од 20 часова и 30 минута, игра се четврто коло Кошаркашке лиге Србије у коме Кошаркашки клуб Раднички дочекује „Младост“ из Земуна.

После другог гостовања Раднички се из Старих Бановаца вратио без бодова, јер је у трећем колу Кошаркашке лиге Србије изгубио од Дунава, који се овом победом отиснуо ка врху табеле.

Осим утакмица у Кошаркашкој лиги Србије ова екипа је узела учешће и у Куп-такмичењу у коме је на гостовању у Аранђеловцу забележила прву победу против Шумадије резултатом 101:42.

У другој полуфиналној фази овог такмичења Крагујевчани се састају са Кошаркашким клубом Младост из Смедеревске Паланке.

Кошаркаши Радничког позивају навијаче да у суботу у Хали „Језеро“ од 20 часова и 30 минута помогну овој екипа да дође до победе која је веома битна за даљи наставак такмичења. Улаз за ову утакмицу је бесплатан.