Крагујевчани у Врању поражени од екипе Динама 2:1

Фудбалери Радничког наставили су серију лоших резултата.

Крагујевчани су данас у Врању поражени од екипе Динама 2:1 у утакмици 26. кола Прве лиге Србије.

У наредном, 27. колу, Раднички ће бити гост екипи Жаркова.

После две везане утакмице без постигнутог гола, фудбалери Радничког успели су да затресу мрежу Динама у Врању, али је то  било довољно само да ублаже трећи првенствени пораз.

Домаћини су бољу игру крунисали крајем првог полувремена поготком Стевановића, а предност је дуплирао Тумбас након десетак минута игре у наставку.

Раднички је кренуо нешто ангажованије ка голу домаћина и преко Ћировића  у 63. минуту смањио на 2:1, али до краја није било промене резултата.

И поред пораза у Врању, Раднички је остао лидер Прве лиге Србије, али је Кабел победом против Жаркова пришао Крагујевчанима на само четири бода.

У наредном, 27. колу, Раднички ће опет бити гост, управо екипи Жаркова.