Нова спортска опрема за пливаче „Пирата”

Спортску опрему за пливање добили су најталентованији чланови пливачког клуба „Пират”.

Опрема је поклон локалне самоуправе и мотивација за пливаче овог клуба да наставе са успешним резултатима.

Пливачка опрема такмичарима пливачког клуба „Пират” помоћи ће у даљем раду и постизању што бољих резултата.

С обзиром на то да се користи за трке, карактеристике опреме такве су да смањују отпор воде приликом пливања, а такмичари су у њој бржи за секундну.

То је доста важно јер некада и најмање стотинке одлучују за победу, истичу такмичари.

Локална самоуправа препознаје добре спортске резултате које бележе чланови пливачког клуба „Пират”.

Спортске реквизите добиће и пет крагујевачких школа, а припремљени су и специјални реквизити за отворене терене у граду.

Помоћ клубовима биће настављена и у наредном периоду, као и реконструкције терена и игралишта.

Извештава новинар РТК Наташа Радивојевић.

*Преузимање текста или дела текста дозвољено је само уз навођење извора. Фотографије, аудио и видео материјал, као и њихови делови (скриншот и сл.), уколико није другачије означено, су власништво ПД Радио телевизија Крагујевац доо и њихово преузимање је могуће само уз сагласност аутора.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *