Нови пораз фудбалера Радничког 1923 на свом терену

Фудбалери Радничког претрпели су нови пораз у Супер лиги.

У мечу 20. кола првенства, Раднички је изгубио данас на стадиону „Чика Дача“ од екипе ТСЦ-а из Бачке Тополе резултатом 3:0.

Фудбалери Радничког су на неславан начин завршили овогодишње наступе пред својим навијачима.

ЕкипаТСЦ-а је тријумф најавила у првом полувремену у којем је теренску иницијативу крунисала у 27. минуту водећим голом Вукића.
Други део меча донео је агресивнију игру Крагујевчана који су били близу изједначења у 65. минуту.

После корнера и гужве, гости су избацили лопту са гол линије.

Казна је стигла у 72. минуту када је Бањац повисио вођство екипе ТСЦ-а на 2:0.

Тријумф тима из Бачке Тополе потврдио је Вукић у 80. минуту својим другим поготком на утакмици.

Гости су имали прилике да остваре убедљивију победу, али је остало 3:0 за екипу ТСЦ-а.

Раднички је претрпео пети узастопни пораз на свом терену и наставио серију од 10 утакмица без победе у Супер лиги.

До првенствене паузе биће одиграно још једно коло у среду, 15. децембра.

Раднички ће се у Београду састати са трећепласираном екипом Чукаричког.