Одбојкаши Радничког поражени су у другој утакмици четвртфиналне серије плеј офа Суперлиге Србије од екипе Младог радника у Пожаревцу резултатом 3:1, по сетовима 13:25, 25:18,25:19 и 25:17.
Екипа Пожервца тако се реванширала Крагујевчанима за убедљив пораз у првој утакмици и уједно се изборили за „мајсторицу“ која се игра у уторак, 4. априла у 19 часова у СББ хали Језеро.
.
