Утакмица петог кола Супер лиге Србије, између Радничког и Партизана, која је требало да се одигра у суботу, одложена је за 18. новембар, пошто је у претходном периоду потврђено да је одређени број ватерполиста београдског клуба био позитиван на коронавирус.
„Црно-бели“ су због тога пропустили претходне две утакмице, против Земуна и Шапца, па ће им ово бити трећи одложени дуел у низу.
Играчи Партизана се опорављају, али нису још увек сви добили дозволу лекара да се врате у базен, па је одлагање утакмице било једини могући епилог.
Са друге стране, Крагујeвчани су остали ускраћени за једну проверу пред одлазак у Будимпешту, на турнир квалификација за Лигу шампиона који их очекује од 11. до 15. новембра.
До тада би требало да гостују Бањици, 7. новембра, у сусрету шестог кола Супер лиге.