Омладинци ФК Раднички 1923 поражени од Чукаричког

Млади фудбалери Радничког, у 7. колу Омладинске лиге Србије, изгубили су данас на свом терену од екипе Чукаричког из Београда резултатом 3:1.

Раднички се са шест пораза и само једном победом налази на дну табеле.

Екипа Чукаричког оправдала је улогу фаворита у Крагујевцу и дошла до пете победе у Омладинској лиги Србије. Београђани су повели већ у 2. минуту поготком штопера Дрезгића.

Крагујевчани су могли да изједначе у 16. минуту када је Радосављевић после корнера погодио стативу.

Већ у следећем нападу Миливојевић је побегао свом чувару и повисио предност Београђана на 2:0.

Исти играч постигао је и трећи погодак за Чукарички када је на старту другог полувремена искористио грешку одбране домаћина.

Крагујевчани су поново запретили у 60. минуту. После корнера, Милојевић је погодио пречку.

У финишу утакмице Васић је успео да прецизним ударцем постигне почасни погодак за домаћи тим и постави коначан резултат утакмице Раднички-Чукарички 1:3.

Омладинци Радничког имали су тежак распоред на старту сезоне. Крагујевчани су у првих седам утакмица забележили једну победу и шест пораза и налазе се на дну табеле.

У наредном 8. колу Омладинске лиге Србије Раднички ће, у дербију зачеља табеле, играти у Нишу са имењаком који је такође лоше почео првенство.