Омладинци Радничког 1923 поражени у Београду

Омладинска селекција Фудбалског клуба „Раднички“ поражена је данас у Београду од екипе Бродарца резултатом 2:1, у 15. колу Омладинске лиге Србије.

Већ наредног викенда, Крагујевчане очекује још један меч у Београду против екипе Вождовца.

Серију гостовања омладинска селекција Фудбалског клуба „Раднички“ почела је поразом у Београду од екипе Бродарца.

Домаћин је добро почео утакмицу и повео већ у 8. минуту поготком Табаковића.

Друго полувреме донело је бољу игру Крагујевчана који су стигли до изједначења у 76. минуту.

После добре акције, стрелац је био Лазар Милетић.

Ипак, Бродарац је у завршници меча успео да дође до тријумфа.

Након досуђеног пенала у 87. минуту, Табаковић је својим другим голом на утакмици поставио коначан резултат Бродарац – Раднички 2:1.

Крагујевчани су наставили са променљивим резултатима ове сезоне.

После шестог пораза, Раднички је пао на 11. место са 19 бодова колико има и десетопласирани ИМТ.

Наредног викенда омладинску екипу Радничког очекује још један меч у Београду против Вождовца који се налази у доњем делу табеле.

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.