Са циљем да пензионери ојачају имунитет, председник Републике недавно је најавио да ће сваки старији грађанин добити пакет витамина на кућну адресу.
Тај симболичан пакет садржи витамин Ц , Д и Цинк.
Крагујевачко Градско удружење пензионера напомиње да ће сви пензионери без обзира да ли су чланови овог удружења, витамине добити почетком јуна.
Почетком јуна све пензионере са територије Србије очекују пакети помоћи са витаминима.
Из Крагујевачког удружења пензионера кажу, да за њих пуно значи ова помоћ и да су сигурни да ће сваком пензионеру добродоћи.
У Градском удружењу пензионера, има преко седам хиљада чланова.
Напомињу, да нико не треба да дође и да се пријави за пакете са витаминима. Јер ће стићи на њихову адресу преко поште чију поштартину не треба да плате.
Достава пакета са витаминима на адресе пензионера стизаће бесплатно до 10 јуна.
Извештава новинар РТК Ксенија Ђерковић.

Postovani,
moja majka jos nije dobila paket sa vitaminima koji je obecan penzionerima. Zivi u Novom Sadu. Kome moze da se obrati.
Pozdrav.