Данас је почео 16. по реду Арсенал фест тродневни музички догађај.
Публику током првог фестивалског дана на три бине очекују наступи извођача: „The Cardigans“, „Sonata Arctica“, „Cockney Rejects“, Јаков Јозиновић, „Napalm Death“, „Партибрејкерс“, „Лавина“, „Negative“, „The Hellfreaks“ и многих других.
На Кнежевом арсеналу у центру збивања је наш Дарко Милошевић, који нам преноси каква је атмосфера.
