Упркос бројним апелима несавесним појединцима да не уништавају јавну имовину, поново је дошло до намерног оштећења парковског мобилијара.
На клупама које се налазе на Ђачком тргу код споменика Вуку Караџићу, оштећени су наслони и штафнe, а са једне клупе украден је наслон.
Надлежни у ЈКП Шумадија Крагујевац апелују на суграђане да не уништавају јавну имовину.
