Пораз Радничког 1923 после ревије голова

Фудбалери Радничког, у 4. колу плеј-офа Супер лиге, изгубили су у Бачкој Тополи од екипе ТСЦ-а резултатом 4:3.

Упркос поразу, Раднички је остао на четвртом месту које води у европско такмичење.

У утакмици у којој је виђено чак седам голова, Раднички је био на ивици дебакла.

Екипа ТСЦ-а је посла само петнаест минута игре водила са 3:0, головима Јовановића, Ђаковца и Стојића.

Крагујевчани су имали прилике да смање предност домаћина у завршници првог полувремена. Након досуђеног пенала, најбољи стрелац Радничког, Видосављевић није успео да казнени ударац претвори у погодак.

Домаћин је добро почео и друго полувреме.

После играња руком Ћосића, досуђен је пенал за домаћи тим.

Ђаковац је био прецизан и донео четири гола предности екипи ТСЦ-а.

То није био крај ревије голова, јер је до краја утакмице Раднички је успео да постигне чак три гола.

Стрелци су били Сахли, Глушчевић и Букумира који је лепим поготком у судијској надокнади времена поставио коначан резултат, 4:3 за ТСЦ.

После три победе Раднички је претрпео први пораз у плеј-офу, али је остао на четвртој позицији која води у европско такмичење са два бода више од Чукаричког.

Крагујевачки тим у недељу у Београду очекује меч против водеће Црвене звезде која је ове сезоне у оба меча славила против Радничког.