Представа „Видимо се на ћошку“ на сцени Славица Слаја Урошевић 17.11.202317.11.2023 РТК У организацији Дома омладине Крагујевац, на сцени Славица Слаја Урошевић у суботу, 18. новембра биће изведена представа „Видимо се на ћошку“.