Центар за научноистраживачки рад САНУ и Универзитета у Крагујевцу у галерији Среддње стручне школе организује радионицу „Дигиталне технологије у образовању“ у понедељак, 23. септембра са почетком у 19 сати.
Циљ интерактивне изложбе-радионице је популаризација науке и побољшање квалитета наставе науке и технологије у основним и средњим школама.
