Радници ЈКП Шумадија отклањали последице невремена

Екипе ЈКП Шумадија Крагујевац радиле су на отклањају последица невремена – уклањању поломљених грана и напуклог дрвећа на Аеродрому и другим локацијама у граду.

У Угљешници се, након обилних падавина, улице врацају у првобитно стање.

У Крагујевцу је јуче за кратко време пала знатна количина кише – кишна канализација није могла да прихвати толику количину воде, па су поједине улице биле поплављене.

Радарски центра Бешњаја је деловао са око 60 ракета, као и радарска станица у Краљеву.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *