Раднички 1923 нерешено против Новог Пазара

Фудбалери Радничког, у 4. колу Прве лиге Србије, играли су данас нерешено на стадиону “Чика Дача” са екипом Новог Пазара 1:1.

Раднички је забележио први реми у првенству и везао три меча без победе.

Раднички, који је био велики фаворит против младе екипе Новог Пазара, није успео да пред својим навијачима забележи другу победу у првенству.

Крагујевчани су добро почели меч, имали неколико изгледних акција, а најбољу прилику није искористио капитен домаћина Милан Илић.

Ипак, била је то само најава вођства пошто се Здравковић у 19. минуту најбоље снашао пред голом Новог Пазара и донео предност Крагујевчанима.

У наставку меча домаћи фудбалери нису наставили у истом ритму што су искористили играчи Новог Пазара.

Гости су играли све боље и у другом делу меча неколико пута опасно запретили, а у 63. минуту успели су да изједначе поготком Лакоте.

Очекивало се да ће Раднички заиграти боље и до краја утакмице успети да дође до победе.

Међутим, све што су Крагујевчани урадили био је покушај Милана Илића. Фудбалери Новог Пазара имали су у 75. минуту велику шансу да можда дођу и до тријумфа коју није искористио Хаџибулић, па је остало Раднички-Нови Пазар 1:1.

Упрскос проблемима у клубу, млада екипа Новог Пазара, коју предводи некадашњи играч Радничког Владица Петровић, забележила је трећи узастопни реми у првенству.

У наредном 5. колу првенства, Раднички ће у недељу играти у Београду против другопласиране Бежаније.