Раднички 1923 поражен од Партизана

Фудбалери Радничког, у 5. колу плеј-офа Супер лиге, поражени су у Београду од Партизана резултатом 2:1.

Београђани су остали на четвртој, а Раднички на осмој позицији на табели.

Фудбалери Радничког поражени су од Партизана у скромној фудбалској представи након које може бити задовољнији домаћи тим коме су бодови били потребнији у борби за друго место.

После периода незанимљиве игре, Партизан је прву шансу претворио у погодак.

Мениг је у 41. минуту прецизним ударцем донео предност „црно-белима“.

Радост Београђана кратко је трајала, јер је само три минута касније Раднички изјеначио.

Милуновић је испратио центаршут Чоловића и спровео лопту у гол Партизана.

Прву шансу у другом полувремену имали су Београђани када је Мениг погодио спољни део мреже.

Раднички је узвратио преко Видосављевића чији је ударац зауставио голман Поповић.

Одлучујући погодак на утакмици постигнут је у 56. минуту.

Након слободног ударца Рикардо се најбоље снашао пред голом Радничког и поново донео предност домаћину.

Десетак минута касније Дијабате је постигао још један погодак за „црно-беле“који је поништен због офсајада па је остало 2:1 за Партизан.

Раднички није успео да понови подвиг из фебруара када је освојио бод на стадиону Партизана.

Крагујевачки клуб је доживео трећи пораз у плејофу Супер лиге.

Наредне суботе Раднички ће дочекати Црвену звезду, док ће последњи меч у овој сезони одиграти у Београду против екипе Чукаричког.