Раднички немоћан у Горњем Милановцу

Фудбалери Радничког, у 11. колу Супер лиге, изгубили су вечерас у Горњем Милановцу од екипе Металца резултатом 4:1.

После две узастопне победе, крагујевачки клуб је претрпео пети пораз у првенству.

Фудбалери Радничког претрпели су неочекивано убедљив пораз од старог ривала у Горњем Милановцу.

Ревију голова најавио је Крајишник у 12. минуту када је поготком завршио добру акцију домаћина и довео Металац у вођство.

Седам минута касније Крагујевчани су изједначили резултат.

Бурмаз је прецизним ударцем постигао свој први гол у сезони.

Након тога играло се углавном између два шеснаестерца.

Домаћин је покушавао шутевима из даљине да угрози гол Радничког.

Металац је уз доста среће успео да поново дође до предности у 71. минуту када је штопер Радничког Дамјанац постигао аутогол.

Након тога Крагујевчани су заиграли офанзивније што су искористили домаћи фудбалери и головима Фуртуле у судијској надокнади времена дошли до убељивог тријумфа резултатом 4:1.

Раднички, који је наступио без најбољег стрелца Мирића, није пружио очекивану игру.

Крагујевчани су претрпели пети пораз у сезони.

Прилику за тријумф Раднички ће имати у петак када ће на стадиону Чика Дача дочекати Колубару из Лазаревца.