Раднички нерешено на Чика Дачи

Фудбалери Радничког, у 12. колу Прве лиге Србије, играли су данас на стадиону Чика Дача нерешено без голова са имењаком из Пирота.

Фудбалери Радничког наставили су са слабим играма на свом терену.

Крагујевчани су у 12. колу Прве лиге Србије освојили само бод против имењака из Пирота, који се налази на последњем месту на табели.

После прилично незанимљивог првог полувремена, више узбуђења виђено је у другом делу меча.

Прву прилику у наставку имао је крагујевачки тим, али се домаћи играчи нису добро снашли у гужви пред голом гостију.

Пироћанци су вребали своју шансу из контранапада и имали две добре прилике за погодак.

Међутим, оба пута центарфор гостију Димитров није био прецизан.

Крагујевчани су узвратили преко Ђурђевића који је прошао голмана екипе из Пирота, али није успео да лопту спроведе у гол.

У 82. минуту у доброј позицији нашао се Вићентијевић, који је био себичан па је шанса пропала.

Последњу прилику на утакмици имао је Ђурђевић који је са само неколико метара главом послао лопту поред гола па је остало 0:0.

Раднички је игром још једном разочарао своје навијаче.

Крагујевчани су у последње три утакмице првенства освојили само два бода.

Раднички, који још нема пораз у гостима, у наредном 13. колу играће у Новом саду са другопласираном екипом Пролетерa.