Раднички убедљив против Будве на старту Регионалне лиге

Ватерполисти Радничког одлично су отворили турнир Б групе Регионалне А1 лиге, у Дубровнику, пошто су убедљиво савладали екипу Будве, резултатом 17:9.

Крагујевчани су од старта заиграли чврсто у одбрани, па нису примили ниједан гол у целом првом полувремену.

Голман Лазар Добожанов завршио је тај део сусрета са стопроцентним учинком и седам одбрана, па је после убедљивог вођства на полувремену (6:0) његово место међу стативама заузео Стефан Тодоровски.

У тиму Радничког било је више расположених стрелаца, а предњачили су Марко Радуловић са четири и Филип Јанковић са три гола.

На другој страни најефикаснији био је Блажо Митровић са пет голова, а пратио га је Марко Вукмировић са три.

У петак од 17 часова Крагујевчане очекује други меч у Дубровнику, против екипе Солариса из Шибеника, са којом су у протекле две сезоне водили велике борбе за пласман у виши ранг.