Одбојкаши Радничког завршили су своје учешће у квалификацијама за Лигу шампиона након пораза у реванш утакмици трећег кола од словеначког првака ACH Volley, резултатом 3:0.
Крагујевчани су у Љубљани покушали да пронађу начин да узврате ривалу и продуже борбу за пласман у елитно европско такмичење, али је домаћи састав од почетка сусрета наметнуо јак ритам и контролисао игру у свим сегментима.
Раднички је у другом и трећем сету приказао бољу енергију и неколико пута пришао на минималан заостатак, али то није било довољно да се изненади искусни тим ACH Volleya
