Реми омладинаца Радничког 1923 и Чукаричког

Млади фудбалери Радничког, у 21. колу Омладинске лиге Србије, играли су нерешено на свом терену са екипом Чукаричког из Београда 4:4.

Крагујевчани су освојили вредан бод у борби за опстанак у овом рангу такмичења.

Осам голова, доста преокрета и подела бодове епилог је утакимице између омладинских екипа Радничког и Чукаричког.

Београђани су дошли до предности већ после тридесетак секунди игре поготком Суботића који је отворио ревију голова на помоћном терену стадиона „Чика Дача“.

У 25. минуту Београђани су повисили предност преко Радосављевића.

Раднички је полако долазио до своје игре и четири минута касније Димитријевић је искористио грешку гостију и смањио на 2:1.

Исти играч побринуо се за изједначење у завршници првог полувремена када је искористио грешку голмана Чукаричког.

Београђани су поново дошли до предности у 51. минуту. Стрелац је поново био Радосављевић.

Радост гостију није дуго трајала, јер је само четири минута касније Ристић изједначио резултат.

Раднички је дошао до предности након досуђеног пенала у 77. минуту.

Сигуран извођач био је Ристић. Београђани су успели да избегну пораз у 85. минуту када је Колони поставио коначан резултат утакмице, Раднички – Чукарички 4:4.

Крагујевчани су прекинули низ од четири узастопне победе Чукаричког.

Иако је могао да се примакне водећим тимовима, клуб из Београда је остао на четвртом месту на табели.

Младе фудбалере Радничког, који су остали на 12. позицији, очекују две тешке утакмице у Београду са екипом Графичара и Партизаном.