Реми омладинаца Радничког 1923 и Јединства

Омладинска екипа Радничког играла је нерешено на свом терену са екипом Јединства из Уба 3:3, у мечу 10. кола Омладинске лиге Србије.

Раднички је освојио само два бода у последњих шест утакмица.

Омладинци Радничког и Јединства приказали су занимљиву фудбалску представу са доста голова на помоћном терену стадиона „Чика Дача“.

Гости су боље почели меч. Погоцима Руњајића у 9. и Стеванчевића у 17. минуту екипа из Уба повела је са 2:0. Крагујевчани су брзо успели да смање заостатак. После грешке одбране Јединства, Арсенијевић је у 20. Минуту постигао први гол за Раднички. Тек што је почело друго полувреме домаћин је изједначио. Поново је стрелац био Арсенијевић. Исти играч побринуо се за потпуни резултатски преокрет у 56. минуту када је својим трећим голом на утакмици довео Раднички у вођство. После водећег гола Раднички је заиграо пасивније што су гости казнили у завршници меча односно у 85. минуту када је Руњајић поставио коначан резултат утакмице 3:3. Раднички је у последњих шест мечева освојио само два бода.

Екипа Јединства је забележила први реми у првенству уз пет победа. Новајлија у Омладинској лиги Србије је добро почео сезону и тренутно се налази у горњем делу табеле.

У наредном 11. Колу Омладинске лиге Србије Раднички ће играти у Нишу са имењаком који се налази на претпоследњем месту на табели.