Реми Радничког и Металца на старту плеј-офа

Фудбалери Радничког, у првом колу плеј-офа Прве лиге Србије, играли су данас на стадиону “Чика Дача” са екипом Металца из Горњег Милановца нерешено без голова. Раднички се попео за једну позицију и сада се налази на четвртом месту на табели.

Фудбалери Радничког и Металца нису пружили очекивану игру на старту плеј-офа. Виђена је фудбалска представа са мало прилика и без голова.

Крагујевчани су били близу поготка у 32. минуту када се Ковачевић изненада нашао у доброј позицији, али је превише оклевао па је шанса пропала.

Гости су запретили у завршници првог полувремена. Најпре је капитен Јешић покушао из даљине. Нешто касније уследила је добра акција играча Металца коју није на прави начин завршио Плазинић.

У другом полувремену слична слика на терену. Први су запретили фудбалери Металца преко Јешића који је шутирао из даљине. Домаћин је узвратио у 75. минуту када је Варјачић са неколико метара погодио голмана Металца. У финишу утакмице Илић је имао прилику да донесе победу Радничком, али је из повољне позиције погодио саиграча, па је остало 0:0.

Металац, који је оба пута у првенству ове сезоне поражен од Радничког, налази се на петом месту са бодом мање од крагујевачког клуба.

Упркос ремију Раднички се попео за једну позицију и сада је четврти на табели.

Наредну утакмицу Крагујевчани ће одиграти у среду против екипе Синђелића у Београду.