Рукометаши Радничког изгубили од Партизана

Рукометаши Радничког, у 6. колу плеј-офа Супер лиге, изгубили су на свом терену од београдског Партизана резултатом 25:24.

Крагујевачки клуб је остао на претпоследњем месту на табели са три освојена бода.

Рукометаши Радничког, који су наступили у ослабљеном саставу, нису успели да направе изненађење и савладају екипу Партизана.

Београђани су прво полувреме, после резултатских преокрета, решили у своју корист са 13:11, да би, након осам минута игре у наставку, стекли пет голова предности.

Ипак, Крагујевчани се нису предавали. Успели су да се приближе на гол заостатка и меч уведу у неизвесну завршницу, али је на крају Партизан сачувао вођство и славио са 25:24.

Победнички тим предводио је Алекса Максић који је са 8 голова био нејфикаснији играч утакмице.

У екипи Радничког поново је био најефикаснији Баруџић са седам погодака.

Раднички је остао на претпоследњем, седмом месту са три освојена бода.

У последњем колу првог дела плеј-офа Раднички ће играти у Костолцу са екипом Рудара која се налази на дну табеле са свим поразима.