Прикупљено 150 јединица крви у акцији ЕД Крагујевац
Поводом дана оснивања електродистрибуције у Крагујевцу, Синдикална организација ЕД Крагујевац, организовла је традиционалну акцију добровољнлог давања крви. Прикупљено је око 150 јединица драгоцене течности.

