Доживети стоту: Не-ковид пацијенти у Дому здравља

Како је Дом здравља у Крагујевцу функционисао у последњих 7 месеци откад траје пандемија коронавируса, због чега су не-ковид пацијенти најчешће долазили у амбуланту, погледајте у емисији „Доживети стоту“ Јелене Тијанић.

Доживети стоту: Коронавирус

О коронавирусу и у емисији „Доживети стоту“, каква је епидемиолошка ситуација у Крагујевцу и да ли су здравствене службе у нашем граду спремне за евентуалну епидемију?