Најбољи млади медицинари добили посао, десеторо најбољих из Крагујевца
Председник Србије Александар Вучић доделио је данас најбољим дипломцима медицинских факултета и средњих медицинских школа у Србији уговоре о раду.
Председник Србије Александар Вучић доделио је данас најбољим дипломцима медицинских факултета и средњих медицинских школа у Србији уговоре о раду.
Влада Србије усвојила је на данашњој седници Закључак којим је дата сагласност да Министарство здравља предузме све мере из своје надлежности како би се у здравственим установама запослило најбољих 100 дипломаца медицинских факултета.
Стотину најбољих дипломаца медицинских факултета у Србији добило је уговоре о раду у оквиру Програма запошљавања најуспешнијих дипломаца медицинских факултета – „100 најбољих“, које им је доделила министарка здравља Даница Грујичић.
Министарка здравља Даница Грујичић изјавила је да је њен главни циљ у овом мандату да се уведе добра организација у здравству и најавила да ће од јануара почети запошљавање 100 најбољих дипломаца медицине.