Концерт професора ФИЛУМ-а поводом две деценије постојања факултета
У Универзитетској галерији одржан је концерт професора Филолошко-уметничког факултета са Одсека за музичку уметност, поводом обележавања две деценије постојања ове високообразовне установе.
