Убедљива победа омладинаца ФК Раднички 1923

Млади фудбалери Радничког успешно су почели овогодишње такмичење у Омладинској лиги Србије.

Крагујевчани су победили на свом терену екипу Спартака из Суботице резултатом 3:1.

Млади фудбалери крагујевачког Радничког и Спартака из Суботице пружили су допадљиву игру на помоћном терену стадиона „Чика Дача“.

Раднички је повео у 26. минуту ефектним поготком Петра Симовића.

У финишу првог полувремена Суботичани су успели да изједначе лепим поготком Росића.

Крагујевчани су у 53. минуту имали велику прилику да поново дођу до предности, али Симовић није реализовао пенал.

Ипак, неколико минута касније Милојевић је после корнера довео Раднички у вођство.

Коначан резултат утакмице поставио је Александар Ђорђевић голом у 72. минуту, Раднички–Спартак 3:1.

После шесте победе у сезони, Раднички се налази на 15. месту на табели у конкуренцији 20 тимова.

У наредном 24. колу Крагујевчани ће играти са Графичаром у Београду.