Такмичарка теквондо академије Крагујевац Касија Нешовић освојила је златну медаљу на међународном турниру „Bulgaria Open G2“, који је одржан 28. фебруара у Софији.

На овом изузетно јаком такмичењу, које је окупило око 1.600 такмичара из целог света, Нешовић је до најсјајнијег одличја стигла након четири убедљиве победе.

Касију је на путу до злата водио тренер Славко Германац.
Након успеха у Софији, наредни изазов за младу такмичарку биће турнир „Slovenia Open“, који је на програму 7. марта.

