Група грађана „Алтернатива“ у новим просторијама

Група грађана „Алтернатива“ учествоваће на предстојећим локалним изборима, саопштено је приликом отварања нових просторија.

У Алтернативи кажу да ће у наредном периоду радити на уређењу јавних и зелених површина у граду, решавању комуналних проблема и помагању социјано угроженим грађанима.

Представници Алтернативе поручују да се неће концентрисати само на Еко парк. У плану је уређење града, решавање комуналних проблема, али и организовање спортских активности.

Иначе, Удружење грађана „Алтернатива“ настало је спајањем две локалне организације – „Крагујевачке иницијативе“ и „Нове снаге“. Ново седиште Алтернативе је у улици Милоја Павловића.

Извештава новинарка РТК Јелена Јовановић.

*Преузимање текста или дела текста дозвољено је само уз навођење извора. Фотографије, аудио и видео материјал, као и њихови делови (скриншот и сл.), уколико није другачије означено, су власништво ПД Радио телевизија Крагујевац доо и њихово преузимање је могуће само уз сагласност аутора.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *