Златибор бољи од Радничког

Фудбалери Радничког претрпели су други узастопни пораз у Првој лиги Србије.

У 8. колу првенства, крагујевачки тим је данас на стадиону „Чика Дача“ изгубио од другопласиране екипе Златибора из Чајетине резултатом 2:0.

Екипа Златибора је у већем делу меча контролисала игру и заслужено дошла до победе у Крагујевцу.

Фудбалери Радничког су добро почели утакмицу и већ у 4. минуту имали добру прилику да дођу до вођства.

Нешто касније Вујасин је покушао из даљине, али је погодио пречку.

Екипа из Чајетине дошла је до предности у 32. минуту када је после центаршута Вујића, високи центарфор Видић спровео лопту у гол Радничког.

Гости су победу потврдили у другом полувремену. У 72. минуту Вујић је поставио коначан резултат утакмице, Раднички-Златибор 0:2.

Раднички је још једном показао да не може да парира искуснијим и снажнијим екипама.

Крагујевчани су претрпели други узастопни пораз, четврти у сезони.

Раднички у среду у Шапцу очекује меч шеснаестине финала Купа Србије са суперлигашем Мачвом, док ће у наредном 9. колу првенства играти у Ивањици са екипом Јавора.