Радионица „Дигиталне технологије у образовању

Центар за научноистраживачки рад САНУ и Универзитета у Крагујевцу у галерији Среддње стручне школе организује радионицу „Дигиталне технологије у образовању“ у понедељак, 23. септембра са почетком у 19 сати.

Циљ интерактивне изложбе-радионице је популаризација науке и побољшање квалитета наставе науке и технологије у основним и средњим школама.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *