Дашић: Да покажемо да нам је држава изнад свега

Члан Председништва Српске напредне странке и градоначелник Крагујевца Никола Дашић кренуо је јуче пешке у Београд на скуп Српске напредне странке који ће бити одржан у суботу, 27. јуна.

Дашић је на пут дуг око 110 километара кренуо из родног села Добрача, прву деоницу пута успешно је прешао до Тополе, а наставља пут ка Младеновцу.

На свом инстаграм налогу објавио је данас изјаву следеће садржине:

„Кад год је било тешко Срби су се ујединили и на тај начин кроз векове чували. Зато хајдемо сви 27. у суботу у Београд, на велики народни скуп, да покажемо да смо људи, да знамо шта хоћемо, шта желимо, да нам је ова држава изнад свега драга и да покажемо да смо јединствени у томе да пружимо подршку нашем председнику Александру Вучићу“, навео је Дашић.

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *