Две деценије кампање „Кад пијем, не возим“

Кампања „Кад пијем, не возим“ ове године обележава две деценије континуираног деловања као једна од најдуговечнијих друштвено одговорних иницијатива у Србији усмерена на промоцију безбедног понашања у саобраћају.

Кампања, коју заједнички реализују Управа саопраћајне полиције и Агенција за безбедност саобраћаја, у сарадњи са партнерима, посебно је усмерена на младе возаче, како би на почетку возачког стажа заузели исправне ставове и схватили да алкохол и вожња никако не иду заједно.

Саобраћајна полиција је прошле године санкционисала близу 57.000 возача због управљања возилом под дејством алкохола.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *