Преостало је још само неколико сати до почетка Арсенал фестa, који већ 16 година Крагујевац претвара у европску фестивалску престоницу.
Публику током првог фестивалског дана на три бине очекују наступи извођача као што су: „The Cardigans“, „Sonata Arctica“, „Cockney Rejects“, Јаков Јозиновић, „Napalm Death“, „Партибрејкерс“, „Лавина“, „Negative“, „The Hellfreaks“ и многих других.
Арсенал фест и ове године обећава добру забаву за публику различитих музичких укуса.