Кључни избори за будућност КиМ: Вучић позвао Србе да гласају

Председник Александар Вучић изјавио је данас да у Србији обојене револуције неће бити, да се у Србији само народ пита и да је промена власти могућа само на изборима и нагласио да су у овом тренутку најважнији избори на Косову и Метохији и подршка Српској листи.

Због тога је позвао Србе са Косова и Метохије да изађу на изборе који се одржавају сутра и да гласају за Српску листу, јер је она, како је рекао, једина листа која жели да се бори за интересе српског народа и коју Курти не може ни на који начин да поткупи.

На питање да ли је могуће да Приштина забрани расељеним Србима да дођу на гласање, пошто тако нешто најављују приштински медији, Вучић је рекао да се то неће догодити и да је о томе разговарао са представницима Квинте.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *