Ученици трећег разреда Музичке школе „др Милоје Милојевић“ и 7. и 8. разреда основне школе „Јован Поповић“, организовали су данас отворени час, у знак сећања на Холокауст.
Применом информационо-комуникационих технологија у савременој настави, ученицима се приближава тема Холокауста као систематског геноцида над различитим групама људи током Другог светског рата.
Посебност овог јавног часа огледа се у представљању Холокауста из угла књижевности, музике, немачког језика и књижевно-историјског контекста.
