Омладинци Радничког 1923 и Мачве поделили бодове

Омладинска селекција Фудбалског клуба „Раднички“ играла је у Шапцу са екипом Мачве нерешено 0:0.

После пет утакмица у Омладинској лиги Србије, млади фудбалери Радничког су и даље без пораза и налазе се на високом четвртом месту.

Две погођене пречке и два црвена картона, епилог је утакмице омладинских селекција Мачве и Радничког.

У мечу без погодака и много прилика, први су запретили Крагујевчани када је Миличић покушао главом после корнера.

У финишу првог дела после шута Милетића и интервенције голмана Мачве лопта је погодила пречку.

И Шапчани су погодили оквир гола у другом полувремену када је капитен Суботић шутирао, али је то било све што вреди издвојити са ове утакмице.

Млади играчи Мачве желели су да прекину серију од три пораза што је унело нервозу у редове домаћина.

У другом полувремену искључен је тренер Шапчана, док је на другој страни фудбалер Радничког, Маринковић, добио други жути картон. На крају, меч је завршен најреалнијим резултатом.

Раднички, који је уз Црвену звезду и Партизан једини непоражени тим, налази се на четвртом месту у Омладинској лиги Србије.

У наредном 6. колу Крагујевчани ће дочекати екипу Младости из Лучана.