После успешно завршеног регуларног дела првенства и освојеног другог места у Суперлиги Србије, на реду је четвртфинале плеј-офа у којем ће одбојкаши Радничког одмерити снаге са старим ривалом, екипом Младог Радника из Пожаревца.
Прва утакмица заказана је за среду, 27. март у хали Језеро од 17 часова.
У полуфинале ће се пласирати екипа која оствари две победе.
