Раднички и Синђелић поделили бодове

Фудбалери Радничког, у 22. колу Прве лиге Србије, играли су данас нерешено на стадиону Чика Дача са екипом Синђелића из Београда 1:1.

Раднички је прекинуо низ од три узастопне победе у првенству.

Раднички и Синђелић поделили су бодове на стадиону Чика Дача у утакмици у којој су Крагујевчани били бољи у првом, а гости у другом полувремену.

Раднички је добро почео меч и у првих пола сата имао неколико добрих прилика за гол. Велику шансу није искористио Томислав Тодоровић који је у 12. минуту погодио пречку.

Десетак минута касније, после добре акције домаћина, Лукић се нашао у доброј позицији, али је голман Синђелића Тркуља добро интервенисао.

Колико је квалитетан и неугодан противник екипа Синђелића показала је у 27. минуту када се Крстић изненада нашао пред голом Радничког.

Међутим, голман Раичевић успео је да спречи погодак.

Крагујевчани су пропуштено надокнадили у 36. минуту меча. Лукић је добро центрирао, а на правом месту нашао се Вујасин и донео предност домаћину.

У другом полувремену виђена је потпуно другачија слика на терену. Београђани имали теренску иницијативу и контролисали игру.

То им се исплатило у 69. минуту када је Туфегџић крунисао добру акцију и постигао изјдначујући погодак.

До краја утакмице није било већих прилика на обе стране, па је остало Раднички-Синђелић 1:1.

Раднички је после овог ремија пао на седму позицију на табели. Последњу утакмицу у овом делу сезоне Крагујевчани ће одиграти наредног викенда на гостујућем терену против екипе Златибора.