Рукометаши Радничког победили београдски Обилић

Рукометаши Радничког остварили су другу победу у Супер лиги. У мечу 4. кола првенства, Крагујевчани су у „СББ хали Језеро“ савладали екипу Обилића из Београда резултатом 25:19.

Рукометаши Радничког су прилично лако дошли до победе против екипе Обилића која није пружила очекивану игру у „СББ хали Језеро“. Крагујевчани су од почетка утакмице наметнули свој ритам игре.

После 1:1 на старту меча Раднички је стално био у предности која је средином првог полувремена износила четири гола разлике.

Београђани су успели да у неколико наврата смање заостатак на само гол, али је домаћин у другом полувремену потпуно сломио отпор екипе Обилића. На крају 25:19 за Раднички који су предводили Вуковић, Баруџић и Богдановић са по пет голова.

У екипи Обилића истакао се Немања Подрашчић који је са шест голова био најефикаснији играч утакмице. Београдски клуб је претрпео трећи узастопни пораз у првенству.

После друге победе у Супер лиги, рукометаши Радничког ће у наредном 5. колу првенства играти на гостујућем терену са екипом Новог Пазара.