Рукометни клуб „Раднички 1964“ обележио славу – Светог Архангела Гаврила

Рукометни клуб „Раднички 1964“ обележио је данас две године постојања и своју славу Светог Архангела Гаврила.

У клубу су задовољни резултатима три такмичарске екипе и увелико се припремају за наредну сезону.

Када је Рукометни клуб „Раднички“ угашен због великих дуговања, група рукометних радника основала је на данашњи дан пре две године нови клуб под називом „Раднички 1964“.

Захваљујући доброј организаији и резултатима, клуб је преузео град што је обезбедило услове за још боље функционисање.

Рукометаши се тренутно такмиче у другом, а рукометашице у трећем рангу такмичења.

У клубу непрестано раде на побољшању стручног рада и броја чланова.

Велику пажњу код младих привукла је бесплатна школа рукомета која је организована са циљем да Раднички 1964 има базу у млађим селекцијама, а да што мање играча доводи са стране.

Клуб увелико ради на јачању тимова за наредну такмичарску сезону.

Наредних дана и мушка и женска екипа Радничког 1964 почеће припреме за предстојећа такмичења.

Извештава новинар РТК Саша Стаменић.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *