Грађани Тарине улице која се налази у градском насељу Илина Вода живе као у 18. веку, јер немају канализацију, а ни могућност прикључења, јер их је из непознатих разлога канализациона мрежа заобишла па су принуђени да приступе алтернативним решењима, тврде у крагујевачком одбору Странке слободе и правде.
Поред тога, улица је неасфалтирана, а пошто је у лошем стању камион ЈКП Шумадија не жели да улази и односи смеће, те су грађани приморани да своје канте и вреће са смећем односе у суседне улице, иако своју обавезу према овом предузећу редовно измирују, тврде у ССП-у.
